EKO ML-020S-I Lux SensörüKatalog


Manual


Ürün Tanıtımı
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikleri
Uygulamaları
Ürün Tanıtımı

ML-020S-I aydınlatma sensörü, iç mekan düşük ışık seviyesi uygulamaları için özelleştirilmiş her hava durumuna elverişli dedektör hassasiyetine sahip olan sensörlerdir. Dedektörlerin spektral tepkileri ile birlikte verilen dahili parazit filtresi, CIE fotopik eğrisini üretir ve lux (lx) cinsinden kalibre edilmiş bir çıktı verir. Her iki sensör, endüstriyel prosesleri kontrol etmek veya izlemek için bir çok profesyonel uygulamada bulunabilir.

(The ML-020S-I illuminance sensor is an all-weather sensors having a customized detector sensitivity for indoor low light level applications. The built-in interference filter in conjunction with the detectors spectral response reproduces the CIE photopic curve and gives a calibrated output in lux (lx). Both sensors can be found in many professional applications to control or monitor industrial processes.)

Sensörün düşük çıkış Voltajı, MS-4..20mA dönüştürücüyü kullanarak 4-20mA akım veya daha yüksek Voltaja kolaylıkla dönüştürülebilir. MV / mA dönüştürücü, yaygın ölçüm cihazlarıyla uyumlu çalışma aralığı içerisinde önceden programlanabilir ve optimize edilebilir.

(The low output Voltage of the sensor can be easily converted to a 4-20mA current or higher Voltage using the MS-4..20mA converter. The mV/mA converter can be pre-programmed and optimized within the operating range compatible with common measurement equipment.)

Ürün Özellikleri

  • Hızlı Tepki süresi (10 ms) (Fast Response time (10 ms))
  • CIE Fotopik Tepkisi (CIE Photopic Response)
  • Cam kubbe artı difüzör optikleri (Glass dome plus diffusor optics)
  • Düşük sıcaklık bağımlılığı (Low temperature dependency)
  • Kapalı Ölçümler (Indoor Measurements)

Teknik Özellikleri

Işınım aralığı (Irradiance range) 0 – 30000 Lx
Çıkış 0 – 30000 μV
Empedans 1300 Ω
Çalışma sıcaklığı aralığı -10 – 50 °C
Sıcaklık tepkisi -10°C to 50°C 0.4 %
Kablo uzunluğu 5 m

Uygulamaları

  • Light pollution and straylight monitoring